UNO Blog

UNO проводить опитування українських стартапів у пошуках нового «єдинорога». Чому варто взяти участь?

Міжнародна серія тренінгів UNO у партнерстві з Business Incubators та Ukrainian Startup Fund проводять опитування серед українських стартапів на ранніх стадіях. Про це нам повідомили в компанії.

Що сталося

UNO у партнерстві з Business Incubators та Ukrainian Startup Fund планують скласти шортлист стартапів, які в майбутньому можуть стати «єдинорогами» (оцінка понад $1 млрд). Також вони проаналізують вплив розвитку стартап-екосистеми в Україні на рішення про переїзд. До участі в опитуванні запрошують проєкти на ранніх стадіях (pre-seed, seed, раунд A чи раунд B). Компаніям повинно бути до п’яти років. Виключенням можуть стати учасники, що зробили півот. Охочі стартапи мають заповнити заявку до 17:00 30 липня. Звіт із результатами розповсюдять серед міжнародних медіа, а також передадуть потенційним інвесторам і політикам.

Що отримають стартапи

  • Усі учасники опитування будуть представлені в спеціальному розділі з посиланням на їхній вебсайт та пітч-дек.
  • 30 стартапів потраплять до публікації як майбутні українські «єдинороги».
  • Стартапи, які отримали менше $200 000 інвестицій, прискорено допустять до участі в UNO Pitch Competition. Вони отримають можливість виграти частку призового фонду в $8000, а також менторський супровід.

Source: https://vctr.media/uno-provodit-opituvannya-ukrayinskih-startapiv-u-poshukah-novogo-iedinoroga-chomu-varto-vzyaty-uchast-73735/