UNO Blog

«Конкурс бізнес-проєктів UNO» пропонує $8000 українським стартапам

11–14 жовтня відбудеться конференція Ukraine as Number One (UNO). У межах події проведуть «Конкурс бізнес-проєктів UNO» з призовим фондом $8000. Встигніть подати заявку до 27 вересня.

Переваги участі

«Конкурс бізнес-проєктів UNO» — це змагання з призовим фондом у розмірі $8000. За перше місце можна отримати $4000, за друге — $2400, а за третє — $1600. Крім цього переможці:
  • Зможуть потрапити до програми акселерації eō Business Incubators. На ній учасники працюватимуть над стартап-ідеями та розвиватимуть бізнес-стратегію.
  • Отримають тригодинну стратегічну зустріч із одним або кількома наставниками eō Business Incubators та UNO.
  • Отримають висвітлення у ЗМІ від медіа-партнерів, виступлять перед інвесторами та знайдуть наставників, інвесторів і ділових партнерів.
Серед інвесторів, які братимуть участь, є такі провідні фонди та акселератори, як Український Фонд Стартапів, TA Ventures, eō Business Incubators, Sector X, u.ventures, SMRK VC Fund, 500 Startups та Seedstars.


Про конференцію

Ukraine as Number One (UNO) — це конференція мецената-інвестора, створена RA Capital у співпраці з eō Business Incubators й орієнтована на Україну. UNO проведе перше зібрання в офлайн- та онлайн-форматі англійською та українською мовами.
UNO — це міжнародна серія тренінгів, заснована Чарльзом К. Уайтхедом, професором університету Корнелла та співзасновником eō Business Incubators, та Вадимом Кудруком, засновником RA Capital. У жовтні UNO збере до 30 досвідчених доповідачів зі світу стартапів та інвестицій для серії інтерактивних лекцій у прямому ефірі. Програма охоплює ключові принципи, якими керуються інвестори під час прийняття рішень, структурування угод, роботи з засновниками, оцінювання стартапів та успішного вилучення капіталу.

Запрошуємо українські стартапи подати заявку на «Конкурс бізнес-проєктів UNO» до 27 вересня.

Source: https://vctr.media/konkurs-biznes-proiektiv-uno-proponuie-8000-ukrayinskim-startapam-77361/